Můj příběh


" I cesta může být cíl."

 

Učím se poslouchat sama sebe, svoje pocity, svoje tělo a to mě dovedlo na cestu léčivých doteků, éterických olejů, a práce s energií. Masáže, aromaterapie a Pránické léčení mi ukázalo, jaké má lidské tělo nekonečný potenciál. Cítím se celistvá.

Vždycky to tak ale nebylo.

Ještě před patnácti lety jsem byla jako hromádka neštěstí. Seděla jsem celé dny v kanceláři a čekala na zázrak. Byla jsem unavená a můj život nedával smysl.

A tak přišla první nemoc.

Nemohla jsem dýchat, kašlala jsem, dusila jsem se. Do práce se mi vůbec nechtělo, byla jsem neustále unavená.

To byl první impuls začít se sebou něco dělat. Přihlásila jsem se na masérský kurz do Dexters akademi a o víkendech jsem masírovala kamarádky a rodinu. Znalosti jsem si rozšiřovala o další kurzy a pozorovala jsem na sobě, jak i mě dělají masáže velmi dobře na psychiku, nejen na fyzično. Hned další rok jsem absolvovala roční kurz Léčení života a já svůj život opravu léčit začala. Ve velmi krátké, avšak intenzivní době se z ubrečené a zoufalé holky stala vědomější žena, manželka i matka.

Jenže mateřství nebylo tak krásné, jak jsem si představovala.

Nemohla jsem kojit a tlak sester v porodnici a okolí mě přivedl do začarovaného kruhu obviňování, strachu a úzkosti. Stavba, bydlení ve třech společnýh místnostech s prarodiči, věčné nevyspání. Na pár let jsem zapomněla na sebe i svoji sílu. Po dvou letech, se nám po velmi těžkém porodu, který končil císařským řezem, narodil syn. Já opět nekojila, stále jsme nebydleli ve svém a já už byla tolik unavená.

Přišla druhá, větší nemoc.

Únava byla už tak neúnosná, že jsem navštívila lékaře. Následovala první operace, za týden druhá. Můj syn měl půl roku a mě byla diagnostikovaná rakovina štítné žlázy. Byla jsem psychicky na dně.

Ale i z velkého dna se dá zvednou a moje děti mi byli velkou motivací.

Dotyky, které jsem jim nemohla dát jako kojící matka jsem jim začala vynahrazovat vědomým masírováním a hlazením.

V té době jsem se zajímala už o aromaterapii a využívala ji jak pro sebe, tak i svoje děti. Začali mi vadit všechny krémy a mastičky z drogerie, dcera trpěla exémem a tak jsem míchala svoje oleje a másla. Oleje a vůně se stali mojí vášní, stejně jako dotyky, které se staly léčivou součástí našeho života.

Vracela jsem se do své síly.

V roce 2020 jsem se rozhodla svůj život i profesi radikálně změnit.

Po absolvování základního kurzu Pránického léčení u Elišky Gottfriedové jsem pocítila  úžasnou radost z pochopení vnímání energie. Brnění a chvění v rukou jsem vnímala už delší dobu, ale až tady jsem pochopila, že „nejsem divná,“ jak jsem často slýchávala. Vše se mi spojilo. Moje ruce potřebovali tvořit i fyzicky, proto jsem začala vyrábět energetizované sojové svíčky, pleťové a masážní oleje.

V současné době pomáhám maminkách, které nemůžou z jakéhokolik důvodu kojit, najít řešení, jak se sblížit a spojit se svým dídětem. Poskynuji jim duševní podporu a vedu je k nalezení jejich síly.

Pochopila jsem, že je správné si i teď, v dospělosti, dovolit vědomé doteky, laskavost, pozornost a odpočinek. Nechat se jen tak hýčka a být tady a teď.

To je to, co vám Ženy, chci nabídnout.