O mně

Mým posláním je otevírat srdce a pomoci lidem propustit zranění a přesvědčení, která jim už neslouží.

Jmenuji se Petra,

miluji práci s energií, jsem Terapeutkou kvantové terapie, EFT terapie a Terapie duše (Theraphy of Soul), léčitelkou pomocí techniky Pranic healing a Pranic psychotherapy. U své práce používám i automatickou kresbu.

Ráda propojuji vše funkční, co jsem se v životě naučila, proto se kvantovka, Pranic healing, kyvadlo i pastelky staly moji vášní.

Začalo to dětským snem

Už jako dítě jsem chtěla být čarodějka a to se mi díky kvantovce splnilo. 🙂

Kvantování je snadné. Je to hra, protože cokoli si dokážeš představit, uvěřit v to a netlačit, to si můžeš i přitáhnout do své reality.

Mojí velkou radostí a vášní byla hudba, přesto mě ovládnul strach, že nejsem dost dobrá a vystudovala jsem ekonomii, která mě vůbec nebavila.

Pracovala jsem osm let jako účetní, ale celou dobu mě to táhlo někam jinam, protože tahle práce mi nedávala smysl.

A já věděla, že chci pracovat s lidmi. Že jedním z mých darů je empatie, ale neuměla jsem to uchopit.

Touha pracovat s lidmi

A tak jsem začala u masérských kurzů a ročního programu Změň svůj život inspirovaný Miroslavem Hrabicou. Četla jsem různé seberozvojové knihy a velmi mě zaujala technika Ho´oponopono. Při zaměstnání jsem masírovala, ale věděla jsem, že většina příčin bolestí není jen fyzická a tak jsem se dostala k EFT.

Ale pořád jsem dělala práci a žila život ve kterém mi něco chybělo a tak se u mě po porodu druhého dítěte zjistila rakovina štítné žlázy.

Někdo by řekl, že tohle už je dost velká stopka na to, si uvědomit, co chci.

Nejít proti sobě…

A pak si mě našlo Pranic healing a já věděla, že tohle chci. Že tohle mi chybělo. Porozumění energetického systému člověka.

Ale Vesmír měl se mnou ještě jiné plány, protože jsem stále pracovala a terapie dělala jen ve svém volném čase, často i na úkor sebe.

Zastavil mě… a to doslova. Při jedné lednové procházce jsem tak špatně spadla, že jsem si utrhla menisky i křížový vaz v koleni a léčba se vlekla více jak rok.

Taky už jsem měla opravdu dostatek času na přemýšlení.

Teď už vím, že když jdu proti sobě, vždycky dostanu nějaké zastavení.